Przeprowadzka to tylko część procesu całej relokacji. Nasza oferta zawiera wszelkiego typu usługi relokacyjne, aranżacje dokumentów legalizujących pobyt i pracę w Polsce oraz pozostałe usługi związane z przeprowadzką. Zajmujemy się min. organizacją kompleksowych przeprowadzek międzynarodowych na terenie Europy i poza jej granicami. Przesyłki pakowane są przez profesjonalne ekipy składające się z doświadczonych pracowników znających język angielski. Wykonujemy również zlecenia transportowe.

Transport

Główną dziedziną naszej działalności są: przeprowadzki międzynarodowe mienia przesiedlenia, przeprowadzki krajowe mienia przesiedlenia oraz przeprowadzki biur.

Oferujemy usługi stricte transportowe jak również wynajem samochodów oraz wynajem samochodów dostawczych z pracownikami (kierowca wraz z wykwalifikowanymi pracownikami wykonującymi usługi zgodne z przyjętym zleceniem).

Samochody

Posiadamy samochody dostawcze i ciężarowe o ładowności do 3.5 t oraz do 12 t. Większość naszych aut wyposażonych jest w windy.

Samochody są w pełni przystosowane do przewozu mienia przesiedlenia, samochodów osobowych i przesyłek handlowych.

Nasze samochody spełniają normy Euro V i Euro VI.

Obszar działania

Obsługujemy naszych klientów w Polsce i całej Europie. Wykonujemy usługi w takich krajach jak Szwecja, Dania, Norwegia, Wielka Brytania, Austria, Węgry, Czechy, Niemcy, Holandia, Belgia, Luxemburg, Francja, Hiszpania i Szwajcaria.

Jesteśmy wiarygodną firmą działającą na rynku krajowym i europejskim od 2006 roku.

Zachęcamy do kontaktu z nami.

dlaczego ArtMovers

Charakteryzuje nas wysoka kultura firmy

Oferujemy sprawną obsługę przeprowadzki od momentu przyjęcia zgłoszenia do momentu zakończenia usługi w wybranym przez Państwa terminie

Dysponujemy specjalistycznymi materiałami pakowymi

Jesteśmy elastyczni we współpracy

Zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowników

Zapewniamy bezpieczny transport

Posiadamy własny magazyn

Oferujemy bardzo szeroki wachlarz usług i jesteśmy w stanie wykonać nawet bardzo nietypowe zlecenie

Oferujemy ubezpieczenie przez cały czas trwania przeprowadzki obejmujące wszelkie ryzyka

Atrakcyjne warunki cenowe

Zapraszamy do umówienia się z naszym przedstawicielem na oszacowanie.