Firma ArtMovers specjalizuje się w przeprowadzkach z Polski do Niemiec, z Niemiec do Polski, a także w przeprowadzkach na terenie Niemiec. Naszym Klientom oferujemy kompleksowe rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w transporcie do Niemiec, a dowodem na to jest stale rosnąca liczba zadowolonych z naszych usług Klientów. Ofertę przeprowadzek do Niemiec kierujemy zarówno do klientów indywidualnych jak i biznesowych. Do pakowania mienia Klienta wykorzystujemy wysokiej jakości materiały pakowe gwarantujące bezpieczeństwo w trakcie transportu. Cena przeprowadzki do Niemiec ustalana jest indywidualnie z Klientem i uzależniona jest od warunków panujących w miejscu pakowania, ilości przewożonych towaru oraz odległości jaka będzie do pokonania. Posiadamy nowoczesną flotę samochodów oraz wykwalifikowanych kierowców, którzy mają za sobą wiele zrealizowanych przeprowadzek do Niemiec. Naszym Klientom gwarantujemy sprawną i bezpieczną przeprowadzkę. Jeśli chcą Państwo poznać dokładną cenę przeprowadzki na trasie Niemcy – Polska zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego lub kontaktu telefonicznego. Gwarantujemy miłą i profesjonalną obsługę.

Przeprowadzka z Polski do Niemiec

Przeprowadzka z Polski do Niemiec nie jest kosztowna pod względem transportu, gdyż mamy blisko do naszego granicznego sąsiada. W większości większych miast niemieckich mieszkają już nasi rodacy, wybieranymi przez Polaków lokalizacjami są takie miasta jak: Berlin, Hamburg, Monachium, Köln, Frankfurt nad Menem, Stuttgart, Düsseldorf, Lipsk, Dortmund, Essen Nadrenia, Brema, Drezno, Hanower, Norymberga, Duisburg, Bochum, Bielefeld, Bonn, Münster. Formalnie Niemcy czyli Republika Federalna Niemiec, RFN (niem. Deutschland; Bundesrepublik Deutschland, BRD) to państwo, które Składa się z 16 krajów związkowych (landów), a jego stolicą i największym miastem jest Berlin. Istotną informacją przy załatwianiu formalności związanych z przeprowadzką do Niemiec jest, to, że każdy z landów posiada własną konstytucję i szeroką autonomię, dlatego np. w czasie pandemii niezależnie od restrykcji nakładanych przez władze Państwowe, każdy z landów może zarządzić dodatkowe przepisy, które będą obowiązywać w jego granicach. Decydując się na przeprowadzkę do Niemiec trzeba wiedzieć, że są one najbardziej zaludnionym państwem Unii europejskiej. Stanowią część strefy Schengen i strefy euro, i są członkiem ONZ, OECD, G7, G20, a po Stanach Zjednoczonych Niemcy są drugim krajem docelowym migracji na świecie.

Transport Niemcy

Przed osiedleniem się na stałe w Niemczech warto wiedzieć, że ten ma bogatą historię artystyczną, zwłaszcza jeśli chodzi o muzykę. Zwiedzanie opery lub teatru jest tu popularnym zajęciem i na pewno każdy znajdzie miejsca warte odwiedzenia w całych Niemczech. Sport to również popularna rozrywka, zarówno podczas grania, jak i oglądania. Zaangażowanie się w lokalne działania i funkcje sieciowe pomoże w stworzeniu lokalnej grupy społecznej, w której po przeprowadzce każdy będzie czuł się jej częścią. W przypadku przeprowadzki do innego kraju, nawiązywanie przyjaźni wymaga czasu, a do tego przyda się znajomość języka niemieckiego, która jest ważna dla Niemców, ponieważ ograniczona znajomość języka angielskiego uniemożliwia im bliższe kontakty społeczne.

Przeprowadzka do Niemiec

Jeśli zależy nam na przeprowadzce do jednego z większych niemieckich miast to dobrym miejscem może się okazać oprócz Berlina, także Frankfurt, który jest nazywany „najmniejszą metropolią świata” i centrum finansowym Europy. Słynie z literatury Goethego, targów książki, panoramy i oczywiście kiełbasek. Miasto z „savoir-vivre”, wielojęzyczność życia, toruje też drogę do łatwego przemieszczania się tu emigrantów. Poszczególne dzielnice miasta, jednocześnie globalne i przytulne, mają czarującą atmosferę. Mnogość teatrów wystawiających obcojęzyczne produkcje, galerie i restauracje sprawiają, że miasto jest stymulujące i dostępne dla wszystkich chętnych, którzy się tu przeprowadzą. Lotnisko we Frankfurcie i główny dworzec kolejowy to dwa największe punkty transportowe w Niemczech, co może ułatwić decyzję o przeprowadzce i zamieszkaniu tutaj nawet jeśli praca będzie w innym oddalony od Frankfurtu miejscu.

Zapraszamy do umówienia się z naszym przedstawicielem na oszacowanie kosztu przeprowadzki do Niemiec.