Przeprowadzka międzynarodowa to poważne wyzwanie logistyczne dla wielu osób. Skorzystanie z profesjonalnej firmy przeprowadzkowej to rozwiązanie, które pozwala zminimalizować uciążliwość całego przedsięwzięcia i sprawić, że przeprowadzka za granicę stanie się czystą przyjemnością. ArtMovers to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży przeprowadzek nie tylko krajowych, ale także międzynarodowych. Wszystkim naszym Klientom oferujemy wysokiej jakości usługi relokacyjne tj. aranżację dokumentów legalizujących pobyt i pracę w Polsce, pakowanie, transport i rozładunek mienia. Bezpieczeństwo transportowanego mienia naszych Klientów to dla nas absolutny priorytet, dlatego wszystkie przesyłki pakowane są przez profesjonalne ekipy, w skład których wchodzą osoby z wieloletnim doświadczeniem znające język angielski. Do pakowania wykorzystujemy specjalistyczne materiały, dzięki którym transportowane mienie dociera na miejsce w nienaruszonym stanie. Na czas przeprowadzki międzynarodowej istnieje możliwość wykupienia i aranżacji dedykowanego ubezpieczenia. Ofertę przeprowadzek międzynarodowych kierujemy zarówno do osób indywidualnych jak i firm. Wysoka jakość świadczonych usług, a także indywidualne podejście do każdego Klienta to coś, co wyróżnia naszą firmę na tle konkurencji. Powierzając nam przeprowadzkę zagraniczną, mają Państwo pewność, że zostanie ona wykonana sprawnie i bezpiecznie.

Kompleksowe przeprowadzki zagraniczne – cennik

Ostateczny koszt przeprowadzki zagranicznej determinuje kilka czynników m.in.: kubatura, dystans, warunki panujące w miejscu pakowania i miejscu dostawy. W związku z tym do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny. W celu uzyskania wiążącej oferty cenowej należy umówić się z przedstawicielem naszej firmy na bezpłatne oszacowanie lub przesłać wypełniony formularz wyceny. Jesteśmy elastyczni i zawsze współpracujemy z Klientem, tak aby sprostać jego oczekiwaniom i wymaganiom. Przeprowadzka zagraniczna może być zrealizowana przez tę samą ekipę, która pakuje mienie w systemie door-to-door lub innym rozwiązaniem jest przekazanie przesyłki jednemu z naszych partnerów, z którym ściśle współpracujemy w celu zrealizowania w naszym imieniu dostawy. Wszystkim naszym Klientom gwarantujemy przejrzyste i korzystne warunki współpracy.

Ubezpieczenie mienia podczas przeprowadzki międzynarodowej

W celu zapewnienia pełnej ochrony Państwa mienia podczas przeprowadzki międzynarodowej nasza firma oferuje ubezpieczenie w międzynarodowej firmie ubezpieczeniowej. Ubezpieczenie obejmuje swoim zakresem usługę od momentu pakowania poprzez transport, aż do momentu ukończenia usługi tj. dostawę i rozpakowanie mienia przesiedlenia. Warunkiem przystąpienia do ubezpieczenia jest przekazanie do naszego biura przed rozpoczęciem przeprowadzki wypełnionego formularza ubezpieczeniowego. W sytuacji ewentualnej reklamacji służymy pomocą, aby proces likwidacji szkody został przeprowadzony jak najsprawniej w możliwie najkrótszym terminie.

Ponadto pragniemy poinformować, że nasza firma dysponuje standardowym ubezpieczeniem OC prowadzonej działalności.

Przeprowadzki za granice - pakowanie eksportowe i materiały

Profesjonalne pakowanie jest kluczowym elementem każdej sprawnie zorganizowanej przeprowadzki zagranicznej. W związku z tym dysponujemy pełną gamą specjalistycznych materiałów pakowych, które służą do zabezpieczenia transportowanych rzeczy (mienia przesiedlenia oraz przedmiotów biurowych). Głównymi materiałami pakowymi wykorzystywanymi przez naszą firmą do transportu mienia są: 5-warstwowe kartony tekturowe o różnych wymiarach, folie ochronne, koce zabezpieczające, papier pakowy oraz pojemniki plastikowe na wszelkiego rodzaju dokumenty i nośniki danych. Dodatkowo wykonujemy drewniane skrzynie ochronne, wykorzystywane w celu zabezpieczenia delikatnych rzeczy takich jak: antyki, lustra oraz obrazy.

W ArtMovers pracuje zgrany i wyspecjalizowany zespół posiadający wieloletnie doświadczenie w branży. W naszej firmie stawiamy na ciągłe podnoszenie jakości świadczonych usług dlatego też nasi pracownicy, przechodzą okresowo szkolenia, dzięki którym podnoszą swoje kwalifikacje. Korzystając z usług przeprowadzkowych naszej firmy mają Państwo gwarancję, że transportowane przez nas Państwa mienie będzie odpowiednio zabezpieczone, a przeprowadzka za granicę przebiegnie sprawnie.

Przeprowadzki zagraniczne door-to-door

Przeprowadzki międzynarodowe door-to-door w ArtMovers charakteryzują się przede wszystkim tym, że całość przeprowadzki wykonuje jedna ekipa tj. pakowanie i dostawę wraz z rozpakowaniem. Rozwiązanie to gwarantuje sprawnie wykonaną przeprowadzkę międzynarodową i daje 100% satysfakcję Klienta ze zrealizowanej usługi. Współpracując z nami Klient, może liczyć na pełen profesjonalizm na każdym etapie przeprowadzki za granicę.

Naszym Klientom oferujemy:

Przeprowadzki do Niemiec
Przeprowadzki do Holandii
Przeprowadzki do Belgii
Przeprowadzki do Francji
Przeprowadzki do Hiszpanii
Przeprowadzki do Szwajcarii
Przeprowadzki do Wielkiej Brytanii
Przeprowadzki do Danii
Przeprowadzki do Szwecji
Przeprowadzki do Norwegii

Usługi dodatkowe

 • magazynowanie
 • obsługa cudzoziemców
 • usługi transportowe
 • obsługa logistyczna firm
 • obsługa logistyczna galerii oraz agencji reklamowych
 • utylizacja mebli
 • utylizacja dokumentów
 • utylizacja WEEE
 • aranżacja pozwoleń na wywóz dzieł sztuki / przedmiotów artystycznych oraz antyków
 • transport pianin / sejfów
 • sprzedaż materiałów pakowych
 • przewóz samochodów
 • odprawy celne
 • drobne usługi: elektryczne / wieszanie obrazów / itd…
 • aranżacja dedykowanych ubezpieczeń podczas przeprowadzki / transportu

Magazynowanie mienia

Wszystkim naszym Klientom oprócz pomocy przy przeprowadzce za granicę oferujemy usługę magazynowania. Posiadamy własny ogrzewany i chroniony przez 24h na dobę magazyn, w którym bezpiecznie można przechowywać mienie. Usługa ta jest szczególnie przydatna, gdy z jakichś powodów Klienta nowy dom, mieszkanie lub biuro nie jest jeszcze gotowe, lub gdy potrzebuje on więcej czasu na uporządkowanie swoich spraw.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług magazynowania.

dlaczego ArtMovers

Charakteryzuje nas wysoka kultura firmy

Oferujemy sprawną obsługę przeprowadzki od momentu przyjęcia zgłoszenia do momentu zakończenia usługi w wybranym przez Państwa terminie

Dysponujemy specjalistycznymi materiałami pakowymi

Jesteśmy elastyczni we współpracy

Zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowników

Zapewniamy bezpieczny transport

Posiadamy własny magazyn

Oferujemy bardzo szeroki wachlarz usług i jesteśmy w stanie wykonać nawet bardzo nietypowe zlecenie

Oferujemy ubezpieczenie przez cały czas trwania przeprowadzki obejmujące wszelkie ryzyka

Atrakcyjne warunki cenowe

Zapraszamy do umówienia się z naszym przedstawicielem na oszacowanie.