Planujesz przeprowadzkę do jednego z miast w Belgii jednak nie wiesz jak się za nią zabrać? Skorzystaj z usług profesjonalnej firmy przeprowadzonej. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży przeprowadzkowej, dlatego też wszystkim naszym Klientom oferujemy kompleksowe usługi na najwyższym poziomie. Nasza oferta skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych jak i firm, które planują przeprowadzkę biura do Belgii. Posiadamy własną flotę różnorodnych nowoczesnych aut oraz wykwalifikowaną kadrę. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie oferując mu rozwiązania, które będą najbardziej korzystne dla niego. Oferowane przez nas przeprowadzi z Polski do Belgii, z Belgii do Polski, oraz na terenie Belgii to elastyczne i nowoczesne podejście do usług przeprowadzkowych. Do transportu mienia Klienta wykorzystujemy materiały pakowe najwyższej jakości, gwarantujące bezpieczeństwo w trakcie transportu. Cena przeprowadzki do Belgii zawsze ustalana jest indywidualnie i zależy od rodzaju ładunku, zakresu usługi oraz odległości. Przeprowadzi z Polski do Belgii i z Belgii do Polski z naszą firmą przebiegają sprawnie i szybko.

Przeprowadzki z Polski do Belgii

Jeśli wybraliście Belgię na kraj gdzie chcecie się przeprowadzić to na pewno już wiecie, że to mały kraj o dużej renomie, znany na całym świecie ze swoich rzemieślniczych wyrobów czekoladowych, oraz z co najmniej 1000 gatunków piwa. Historia Belgii przeplata się z dziejami sąsiedniej Holandii, gdyż kiedyś stanowiły wspólne państwo Niderlandów. Dziś nazwa Niderlandów rezerwowana jest dla protestanckiej Holandii. Ustrój obowiązujący w Belgii to federacyjna demokracja parlamentarna, monarchia konstytucyjna. Języki obowiązujące to flamandzki i francuski. Belgia posiada aż 1700km bezpłatnych autostrad dzięki czemu przeprowadzki do Belgii przebiegają sprawnie i szybko. Wybierając Belgię na kraj relokacji warto wiedzieć, że dwa największe regiony Belgii to niderlandzkojęzyczny region Flandrii na północy i francuskojęzyczny region południowej Walonii, tutaj część mieszkańców mówi także po Niemiecku.

Transport Belgia

Obywatele polscy korzystają z prawa do swobodnego przepływu osób w ramach Unii Europejskiej/ Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wyjeżdżając do Królestwa Belgii na okres do 90 dni mamy prawo do bezwizowego wjazdu i pobytu, a jedynym wymaganym dokumentem do wjazdu będzie paszport bądź dowód osobisty. Ograniczenia swobodnego przemieszczania się i pobytu mogą mieć miejsce jedynie z uwagi na zasady polityki bezpieczeństwa i zdrowia publicznego. Jeśli jednak planujemy przeprowadzić się na dłużej lub na stałe do Belgii to warto udać się po szczegółowe informacje dotyczące warunków uzyskania prawa pobytu w Belgii do Wydziału Konsularnego Ambasady Belgii w Warszawie, lub zaczerpnąć wiedzy na stronie internetowej Konsulatu Generalnego RP w Brukseli.

Przeprowadzka do Belgii

Międzynarodowe prawo jazdy nie jest obowiązkowe. Polskie prawo jazdy (zarówno starego, jak i nowego wzoru) zachowuje ważność do daty określonej w dokumencie. Wykonując przeprowadzki do Belgii dla naszych klientów przekonaliśmy się, że szczególnie dokładnie sprawdzane są dokumenty samochodów ciężarowych i ich kierowców. W celu ustalenia szczegółów i rezerwacji konkretneg terminu przeprowadzki do Belgii zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszą firmą

Zapraszamy do umówienia się z naszym przedstawicielem na oszacowanie kosztu przeprowadzki do Belgii.