UMÓW SIĘ NA OSZACOWANIE POCZYTAJ WIĘCEJ to my ARTMOVERS Przeprowadzki Twoja przeprowadzka POCZYTAJ WIĘCEJ to łatwy orzech DO ZGRYZIENIA POCZYTAJ WIĘCEJ Umów się na OSZACOWANIE
Trochę więcej o nas

Kim jesteśmy

Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w usługach przeprowadzkowych mienia oraz przeprowadzek biurowych w Polsce jak również w całej Europie. Zajmujemy się również przeprowadzkami międzynarodowymi mienia przesiedlenia – przeprowadzkami kontenerowymi.

Nasze atuty to: wieloletnie doświadczenie w branży, wykwalifikowani pracownicy, odpowiednie materiały pakowe i własny tabor specjalistycznych samochodów. Świadczymy również usługi transportowe.

Nasze usługi

Co robimy

Przeprowadzki biur / Przeprowadzki mieszkań i domów/ Przeprowadzki międzynarodowe/ Transport

Firma ArtMovers Przeprowadzki specjalizuje się w wykonywaniu przeprowadzek od drzwi-do-drzwi w Polsce i całej Europie. Zajmujemy się również przesyłkami kontenerowymi mienia z Polski i do Polski. Świadczymy usługi dla firm przeprowadzając biura.

Jesteśmy członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Firm Przeprowadzkowych – IAM International Association of Movers. Wykonujemy również usługi stricte transportowe.

Sprawdź ofertę

Firma ArtMovers Przeprowadzki, Transport działa w oparciu o około 20 letnie doświadczenie w branży relokacji i usług transportowych. ArtMovers specjalizuje się przede wszystkim w świadczeniu kompleksowych usług przeprowadzkowych w systemie „od drzwi do drzwi”, zarówno na terenie kraju jak również na obszarze całej Europy. Zajmujemy się również przesyłkami kontenerowymi mienia przesiedlenia. Jesteśmy członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Firm Przeprowadzkowych – IAM. ArtMovers jest w ścisłej czołówce firm oferujących przeprowadzki krajowe i międzynarodowe biur oraz osób prywatnych. Przygotowujemy rozwiązania dla klientów indywidualnych i businessowych. Opracowujemy usługi w wariantach oszczędnych, jak również realizacje typu full-service dla najbardziej wymagających klientów. Kraje gdzie wykonujemy usługi przeprowadzkowe i transportowe to: Polska, Czechy, Węgry, Słowacja, Niemcy, Holandia, Belgia, Dania, Szwecja, Norwegia, Francja, Hiszpania, Wielka Brytania i Szwajcaria. Posiadamy własne specjalistyczne samochody. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników.

Trochę więcej o nas

Poznaj fakty

0

Zadowolonych klientów

0

Ilość lat na rynku

0

Ilość przeprowadzek międzynarodowych

0

Ilość przeprowadzonych m3