Przeprowadzka dla większości osób to istny koszmar – jest nieprzyjemna i bardzo stresująca. Ogrom rzeczy znajdujących się w mieszkaniu czy też domu, jakie trzeba spakować przerasta nie jedną osobę. Jeśli jesteś jedną z tych osób to koniecznie zgłoś się do nas. ArtMovers to profesjonalna firma z oferująca przeprowadzki mieszkań w Warszawie w sposób bezstresowy, profesjonalny i szybki eliminując wszelkie niedogodności i ewentualne problemy. Podstawę do sporządzenia oferty cenowej stanowi oszacowanie. Wybierając ArtMovers macie mieć Państwo pewność, że wszystkie wskazane rzeczy zostaną profesjonalnie zapakowane i zabezpieczone, przetransportowane oraz dostarczone i rozpakowane w nowym mieszkaniu / domu zgodnie z Państwa instrukcjami.
Na rynku krajowym oraz lokalnym wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie w branży usług przeprowadzkowych i profesjonalna obsługa. Posiadamy wykwalifikowany personel z wieloletnim doświadczeniem. Dysponujemy także specjalistycznymi materiałami pakowymi, które są gwarancją odpowiedniego zabezpieczenia mienia Klienta. Działamy kompleksowo nie tylko w Warszawie i okolicy, ale także na terenie całej Polski i Europy.

Kompleksowe przeprowadzki domów Warszawa

Samodzielna organizacja przeprowadzki domu czy też mieszkania w Warszawie jest czasochłonnym i trudnym zadaniem, szczególnie jeśli nie posiada się odpowiedniego sprzętu zabezpieczającego mienie oraz wiedzy. Jeśli chcą Państwo, aby przeprowadzka nie była utrapieniem i przebiegała w sposób sprawny, i szybki zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy. Od początku istnienia naszej firmy stawiamy przede wszystkim na jakość świadczonych usług związanych z przeprowadzkami mieszkań i domów na terenie Warszawy. Posiadamy przeszło 15letnie doświadczenie w branży, a zrealizowane przez te wszystkie lata przeprowadzi, pozwoliły nam zdobyć niezbędne doświadczenie, które wykorzystujemy każdego dnia w pracy przy podejmowaniu decyzji. Jako nieliczni podejmujemy się każdego zlecenia, bez względu na jego stopień skomplikowania. Przed przystąpieniem do przeprowadzki zawsze wykonujemy rzetelną analizę oraz proponujemy najlepsze rozwiązanie dostosowane do potrzeb Klienta. Wybierając nas powierzają Państwo przeprowadzkę własnego mieszkania/domu w Warszawie zaufanej i sprawdzonej firmie. Na tle konkurencji wyróżnia nas profesjonalizm, jakość i terminowość realizowanych usług oraz wysoka kultura pracy.

Ubezpieczenie podczas przeprowadzki mieszkania

Każda przeprowadzka niezależnie czy to mała, czy duża niesie ze sobą pewne ryzyko, dlatego też wszystkim naszym Klientom w celu zagwarantowania pełnej ochrony mienia w trakcie przeprowadzki oferujemy ubezpieczenie w międzynarodowej firmie ubezpieczeniowej. Oferowane przez nas ubezpieczenie działa na każdym etapie współpracy tj. począwszy od pakowania, poprzez transport, aż po dostawę i wypakowanie transportowanych rzeczy pod nowym adresem. Żeby móc przystąpić do ubezpieczenia należy przed rozpoczęciem wykonywania usługi dostarczyć do biura wypełniony specjalny formularz ubezpieczeniowy. Powierzając nam swoją przeprowadzkę mają Państwo pewność, że towar zostanie bezpiecznie przewieziony, a w razie nieszczęśliwego przypadku służymy pomocą, tak aby proces likwidacji szkody został przeprowadzony sprawnie i możliwie krótko.

Ponadto informujemy, że firma ArtMovers dysponuje standardowym ubezpieczeniem OC z tytułu prowadzonej działalności.

Pakowanie i materiały pakowe stosowane w przeprowadzkach

Profesjonalne zapakowanie i odpowiednie zabezpieczenie przewożonych materiałów to klucz do sukcesu każdej przeprowadzki. Jako profesjonalna firma oferująca przeprowadzki mieszkań w Warszawie dysponujemy pełną gamą różnego rodzaju specjalistycznych materiałów pakowych, które pozwalają skutecznie zabezpieczyć przedmioty w trakcie przeprowadzki. Do materiałów tych zalicza się 5-warstwowe kartony tekturowe w różnych rozmiarach, koce zabezpieczające, folie ochronne, papier pakowy oraz pojemniki plastikowe na ważne dokumenty. Do przewozu delikatnych rzeczy typu antyki, obrazy, lustra wykorzystujemy drewniane skrzynie ochronne.

ArtMovers to przede wszystkim zgrany i wykwalifikowany zespół, w skład którego wchodzą pracownicy mogący pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży. Dodatkowo wszyscy nasi pracownicy przechodzą okresowe szkolenia podnoszące ich kwalifikacje zawodowe, co gwarantuje zachowanie najwyższych międzynarodowych standardów pakowania. Pakujemy mienie przesiedlenia / rzeczy biurowe zgodnie z wymogami transportu krajowego i międzynarodowego. Pakowanie i rozpakowanie wykonywane jest przez ten sam zespół pracowników.

Przeprowadzka w Warszawie dla Kowalskiego

Chcąc wyjść na przeciw potrzeb naszych Klientów postanowiliśmy stworzyć dedykowaną usługę „przeprowadzka dla Kowalskiego„. Usługa ta polega na tym, iż całe mienie pakowane i rozpakowywane jest przez samego Klienta. Nasza firma dostarcza jedynie odpowiednią ilość potrzebnych materiałów pakowych (nowych bądź używanych) oraz organizuje odbiór spakowanego już mienia i dostarcza go do miejsca przeznaczenia (miejsca dostawy).

PRZEPROWADZKA DLA KOWALSKIEGO” krok po kroku:

 1. zgłoszenie chęci skorzystania z usługi „przeprowadzka dla Kowalskiego”
 2. dostarczenie przez ArtMovers materiałow pakowych
 3. odbiór przez ArtMovers zapakowanego przez klienta mienia
 4. transport
 5. dostawa (wniesienie rzeczy bez rozpakowania)

Usługi dodatkowe

 • usługi transportowe
 • utylizacja dokumentów / WEEE
 • aranżacja pozwoleń na wywóz dzieł sztuki / przedmiotów artystycznych oraz antyków
 • magazynowanie
 • transport pianin / sejfów
 • sprzedaż materiałów pakowych
 • przewóz samochodów
 • odprawy celne
 • drobne usługi: elektryczne / wieszanie obrazów / itd…
 • aranżacja dedykowanych ubezpieczeń podczas przeprowadzki / transportu
 • obsługa cudzoziemców

Usługa magazynowania

ArtMovers to nie tylko przeprowadzki mieszkań na terenie Warszawy, ale także usługa magazynowania mienia. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy ogrzewany i chroniony przez 24h na dobę magazyn. Usługa magazynowania na określony czas skierowana jest przede wszystkim do osób, które w oczekiwaniu na odbiór mieszkania bądź domu chcą przechować np. meble lub inne przedmioty. Z usługi magazynowania warto również skorzystać w sytuacji gdy w piwnicy, garażu lub strychu brakuje już miejsca na przechowywanie kolejnych przedmiotów, lub gdy niespodziewanie musimy opuścić lokum. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług magazynowania.

dlaczego ArtMovers

Charakteryzuje nas wysoka kultura firmy

Oferujemy sprawną obsługę przeprowadzki od momentu przyjęcia zgłoszenia do momentu zakończenia usługi w wybranym przez Państwa terminie

Dysponujemy specjalistycznymi materiałami pakowymi

Jesteśmy elastyczni we współpracy

Zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowników

Zapewniamy bezpieczny transport

Posiadamy własny magazyn

Oferujemy bardzo szeroki wachlarz usług i jesteśmy w stanie wykonać nawet bardzo nietypowe zlecenie

Oferujemy ubezpieczenie przez cały czas trwania przeprowadzki obejmujące wszelkie ryzyka

Atrakcyjne warunki cenowe

Zapraszamy do umówienia się z naszym przedstawicielem na oszacowanie.