Przeprowadzka to tylko część procesu całej relokacji. Nasza oferta zawiera wszelkiego typu usługi relokacyjne, aranżacje dokumentów legalizujących pobyt i pracę w Polsce oraz pozostałe usługi związane z przeprowadzką. Zajmujemy się min. organizacją kompleksowych przeprowadzek międzynarodowych na terenie Europy i poza jej granicami. Przesyłki pakowane są przez profesjonalne ekipy składające się z doświadczonych pracowników znających język angielski. Szeroki wybór materiałów pakowych jakim dysponujemy pozwala wystarczająco zabezpieczyć przesyłkę na czas przeprowadzki i dać gwarancję bezpieczeństwa. Dodatkowo istnieje możliwość wykupienia i aranżacji dedykowanego ubezpieczenia na czas przeprowadzki. Umów się z nami na bezpłatną wizytę w Twoim domu lub odeślij wypełniony formularz wyceny, a przedstawimy Ci kompleksową ofertę na Twoją przeprowadzkę.

Planowanie przeprowadzki

Proponujemy wybrać sprawdzoną firmę. Najlepiej zasięgnąć opinii wśród znajomych lub wybrać taką firmę, która posiada wieloletnie doświadczenie i może pochwalić się nienaganną opinią popartą referencjami. W celu uzyskania wiążącej oferty cenowej należy umówić się z przedstawicielem ArtMovers na bezpłatne oszacowanie lub przesłać wypełniony formularz wyceny. Jesteśmy elastyczni i współpracujemy z klientem, aby sprostać jego oczekiwaniom. Przeprowadzka może być zrealizowana przez tę samą ekipę pakerską w systemie door-to-door lub innym rozwiązaniem jest przekazanie przesyłki jednemu z naszych partnerów z którym ściśle współpracujemy w celu zrealizowania w naszym imieniu dostawy. ArtMovers lub nasz agent zajmie się kompletną obsługą przesyłki tj. dostawą do domu / apartamentu, pełnym rozpakowaniem i usunięciem zużytych materiałów pakowych.

Ubezpieczenie

W celu zapewnienia pełnej ochrony Państwa mienia podczas przeprowadzki międzynarodowej firma ArtMovers oferuje ubezpieczenie w międzynarodowej firmie ubezpieczeniowej. Ubezpieczenie obejmuje swoim zakresem usługę od momentu pakowania poprzez transport, aż do momentu ukończenia usługi tj. dostawę i rozpakowanie mienia przesiedlenia. Warunkiem przystąpienia do ubezpieczenia jest przekazanie do naszego biura przed rozpoczęciem przeprowadzki wypełnionego formularza ubezpieczeniowego. W sytuacji ewentualnej reklamacji służymy pomocą, aby proces likwidacji szkody został przeprowadzony jak najsprawniej w możliwie najkrótszym terminie.

Ponadto informujemy, że firma ArtMovers dysponuje standardowym ubezpieczeniem OC prowadzonej działalności.

Pakowanie eksportowe i materiały

Profesjonalne pakowanie jest kluczowym elementem każdej sprawnie zorganizowanej przeprowadzki.

Dysponujemy pełną gamą specjalistycznych materiałów pakowych służących do zabezpieczenia przeprowadzanych rzeczy (mienia przesiedlenia oraz przedmiotów biurowych). Głównymi materiałami pakowymi są 5-warstwowe kartony tekturowe o różnych wymiarach, koce zabezpieczające, papier pakowy, folie ochronne oraz pojemniki plastikowe na tajne dokumenty oraz nośniki danych. Dodatkowo wykonujemy drewniane skrzynie ochronne, wykorzystywane w celu zabezpieczenia delikatnych rzeczy (antyki, lustra, obrazy).

ArtMovers posiada zgrany i wyspecjalizowany zespół, w skład którego wchodzą pracownicy mogący pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży. Nasi pracownicy dodatkowo przechodzą okresowe szkolenia mające na celu podnoszenie ich kwalifikacji co gwarantuje zachowanie najwyższych międzynarodowych standardów pakowania. Pakujemy mienie przesiedlenia / rzeczy biurowe zgodnie z wymogami transportu krajowego i międzynarodowego. Pakowanie i rozpakowanie wykonywane jest przez ten sam zespół pracowników.

Przeprowadzki door-to-door

Przeprowadzki door-to-door w ArtMovers charakteryzują się przede wszystkim tym, że całość przeprowadzki wykonuje jeden skład tj. pakowanie i dostawę wraz z rozpakowaniem. Rozwiązanie to gwarantuje sprawnie wykonaną przeprowadzkę międzynarodową i daje 100% satysfakcję klienta ze zrealizowanej usługi.

Usługi dodatkowe

 • magazynowanie
 • obsługa cudzoziemców
 • usługi transportowe
 • obsługa logistyczna firm
 • obsługa logistyczna galerii oraz agencji reklamowych
 • utylizacja mebli
 • utylizacja dokumentów
 • utylizacja WEEE
 • aranżacja pozwoleń na wywóz dzieł sztuki / przedmiotów artystycznych oraz antyków
 • transport pianin / sejfów
 • sprzedaż materiałów pakowych
 • przewóz samochodów
 • odprawy celne
 • drobne usługi: elektryczne / wieszanie obrazów / itd…
 • aranżacja dedykowanych ubezpieczeń podczas przeprowadzki / transportu

Magazynowanie

Posiadamy do dyspozycji własny magazyn. Magazyn jest ogrzewany oraz chroniony 24h na dobę. Istnieje możliwość złożenia mienia w naszym magazynie na określony czas jeśli z jakiś względów Państwa nowy dom nie jest gotowy lub jesteście Państwo w trakcie poszukiwań docelowego miejsca dostawy mienia.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług magazynowania.

 

 

dlaczego ArtMovers

Charakteryzuje nas wysoka kultura firmy

Oferujemy sprawną obsługę przeprowadzki od momentu przyjęcia zgłoszenia do momentu zakończenia usługi w wybranym przez Państwa terminie

Dysponujemy specjalistycznymi materiałami pakowymi

Jesteśmy elastyczni we współpracy

Zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowników

Zapewniamy bezpieczny transport

Posiadamy własny magazyn

Oferujemy bardzo szeroki wachlarz usług i jesteśmy w stanie wykonać nawet bardzo nietypowe zlecenie

Oferujemy ubezpieczenie przez cały czas trwania przeprowadzki obejmujące wszelkie ryzyka

Atrakcyjne warunki cenowe

Zapraszamy do umówienia się z naszym przedstawicielem na oszacowanie.