Firma ArtMovers jest wiarygodnym i solidnym partnerem w świadczeniu usług przeprowadzkowych dla podmiotów gospodarczych. Realizujemy usługi zarówno dla dużych przedsiębiorstw oraz fabryk jaki i małych firm. Oferujemy bardzo szeroki wachlarz usług i możemy wykonać nawet najbardziej nietypowe zlecenie. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz znajomość branży pozwala nam zaoferować i zagwarantować sprawną i profesjonalną przeprowadzkę Państwa biura oraz realizację wszelkich nietypowych zleceń.
Przeprowadzki biur charakteryzują się specyficznymi wymogami. Niejednokrotnie odbywają się w godzinach popołudniowych i wieczornych oraz w dni wolne od pracy. Jest to uzasadnione potrzebą jak najmniejszej ingerencji w sprawne funkcjonowanie Państwa firmy. W celu zoptymalizowania okresu przestoju w pracy do minimum konieczne jest przygotowanie szczegółowego harmonogramu każdej przeprowadzki. Wyznacza on ramy czasowe, szczegółowy plan działań przewiezienia stanowisk pracy, mebli, sprzętu biurowego do nowej siedziby oraz określa zobowiązania każdej ze stron. Szczegóły znajdują się w sekcji - zarządzanie przeprowadzką.

Zarządzanie przeprowadzką

Zoorganizowanie przeprowadzki biura jest zadaniem bardzo odpowiedzialnym i czasochłonnym. Wszelkie działania powinny być dobrze przemyślane i zaplanowane z odpowiednim wyprzedzeniem w porozumieniu z przedstawicielem firmy przeprowadzkowej. Przede wszystkim należy zrobić badanie rynku w poszukiwaniu godnej zaufania firmy przeprowadzkowej. Pomocnym może być zasięgnięcie informacji i opinii wśród znajomych, współpracowników oraz zaprzyjaźnionych firm i skorzystanie z ich doświadczenia. Kolejnym krokiem jest umówienie się na bezpłatne oszacowanie kosztów usługi z przedstawicielem firmy przeprowadzkowej. Podczas spotkania należy upewnić się, że firma zatrudnia wykwalifikowaną kadrę, posiada odpowiednie materiały pakowe, aby właściwie zabezpieczyć wartościowe sprzęty z Państwa biura oraz czy środki transportu, którymi będzie przewożone mienie biurowe są odpowiednio przystosowane. Oszacowanie jest właściwym momentem, aby przedstawić swoje dokładne oczekiwania co do samej przeprowadzki i ewentualnych powiązanych usług dodatkowych (składowanie mienia biurowego, utylizacja dokumentów / nośników danych, utylizacji WEEE, itd…)
Po otrzymaniu oferty wraz z harmonogramem usługi należy sprawdzić czy precyzyjnie opisany jest ich zakres. Porównując oferty należy pamiętać, że oprócz strony kosztowej oferty warto również zwrócić uwagę na doświadczenie firmy, uzyskane referencje poświadczające poziom satysfakcji i ilość obsłużonych klientów. Na tym etapie powinni już Państwo dokonać wyboru firmy przeprowadzkowej i zarezerwować termin z wyprzedzeniem. Kilka dni przed planowaną przeprowadzką mogą Państwo poprosić firmę przeprowadzkową o dostarczenie do siedziby biura części kartonów, aby pracownicy mogli zapakować we własnym zakresie osobiste rzeczy lub dokumenty. ArtMovers może zaoferować Państwu to co jest najważniejsze, profesjonalizm oraz szeroki wachlarz usług. Dokonując wyboru ArtMovers powierzają Państwo przeprowadzkę Państwa biura zaufanej firmie.

Ubezpieczenie

W celu zapewnienia pełnej ochrony Państwa mienia podczas przeprowadzki firma ArtMovers oferuje ubezpieczenie w międzynarodowej firmie ubezpieczeniowej. Ubezpieczenie obejmuje swoim zakresem usługę od momentu pakowania poprzez transport, aż do momentu ukończenia usługi tj. dostawę i rozpakowanie mienia biurowego. Warunkiem przystąpienia do ubezpieczenia jest przekazanie do naszego biura przed rozpoczęciem przeprowadzki wypełnionego formularza ubezpieczeniowego. W sytuacji ewentualnej reklamacji służymy pomocą, aby proces likwidacji szkody został przeprowadzony jak najsprawniej w możliwie najkrótszym terminie.

Usługi dodatkowe

Oprócz wiodących usług świadczonych przez ArtMovers tj.: usług przeprowadzkowych świadczymy również usługi w zakresie:

 • usługi transportowe
 • obsługa logistyczna galerii oraz agencji reklamowych
 • obsługa logistyczna firm
 • utylizacja dokumentów
 • utylizacja WEEE
 • aranżacja pozwoleń na wywóz dzieł sztuki / przedmiotów artystycznych oraz antyków
 • magazynowanie
 • transport pianin / sejfów
 • sprzedaż materiałów pakowych
 • przewóz samochodów
 • odprawy celne
 • aranżacja biur
 • drobne usługi: elektryczne / wieszanie obrazów / itd…
 • aranżacja dedykowanych ubezpieczeń podczas przeprowadzki / transportu
 • obsługa cudzoziemców

Magazynowanie

Posiadamy do dyspozycji własny magazyn. Nasz magazyn jest ogrzewany oraz chroniony 24h na dobę. Istnieje możliwość złożenia mienia biurowego w naszym magazynie na określony czas jeśli z jakiś względów Państwa biuro nie jest gotowe lub jeśli Państwo macie potrzebę magazynowania mebli, urządzeń biurowych lub dokumentów. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług magazynowania.

dlaczego ArtMovers

Charakteryzuje nas wysoka kultura firmy

Oferujemy sprawną obsługę przeprowadzki od momentu przyjęcia zgłoszenia do momentu zakończenia usługi w wybranym przez Państwa terminie

Dysponujemy specjalistycznymi materiałami pakowymi

Jesteśmy elastyczni we współpracy

Zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowników

Zapewniamy bezpieczny transport

Posiadamy własny magazyn

Oferujemy bardzo szeroki wachlarz usług i jesteśmy w stanie wykonać nawet bardzo nietypowe zlecenie

Oferujemy ubezpieczenie przez cały czas trwania przeprowadzki obejmujące wszelkie ryzyka

Atrakcyjne warunki cenowe

Zapraszamy do umówienia się z naszym przedstawicielem na oszacowanie.