Przeprowadzki Warszawa Przeprowadzki biur Przeprowadzki międzynarodowe Przeprowadzki mieszkań i domów O ArtMovers Klienci Wybrane referencje Kontakt Poleć nas Katalog Oszacowanie Oszacowanie Katalog Oszacowanie Katalog Oszacowanie Katalog Oddziały Oddziały Zapytaj o pozostałe referencje dzwoniąc do ArtMovers >>> Pobierz pełną listę klientów >>>

Przeprowadzki Warszawa

O ArtMovers

Firma ArtMovers Przeprowadzki, Transport działa w oparciu o około 20 letnie doświadczenie w branży relokacji i usług transportowych. ArtMovers specjalizuje się przede wszystkim w świadczeniu kompleksowych usług przeprowadzkowych w systemie „od drzwi do drzwi”, zarówno na terenie kraju jak również na obszarze całej Unii Europejskiej. ArtMovers jest w ścisłej czołówce firm oferujących przeprowadzki krajowe i międzynarodowe biur oraz osób prywatnych. Przygotowujemy rozwiązania dla klientów indywidualnych i businessowych. Opracowujemy usługi w wariantach oszczędnych, jak również realizacje typu full-service dla najbardziej wymagających klientów.

Przeprowadzki biur

Firma ArtMovers jest wiarygodnym i solidnym partnerem w świadczeniu usług przeprowadzkowych dla podmiotów gospodarczych. Realizujemy usługi zarówno dla dużych przedsiębiorstw oraz fabryk jaki i małych firm. Oferujemy bardzo szeroki wachlarz usług i możemy wykonać nawet najbardziej nietypowe zlecenie. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz znajomość branży pozwala nam zaoferować i zagwarantować sprawną i profesjonalną przeprowadzkę Państwa biura oraz realizację wszelkich nietypowych zleceń.
Przeprowadzki biur charakteryzują się specyficznymi wymogami. Niejednokrotnie odbywają się w godzinach popołudniowych i wieczornych oraz w dni wolne od pracy. Jest to uzasadnione potrzebą jak najmniejszej ingerencji w sprawne funkcjonowanie Państwa firmy. W celu zoptymalizowania okresu przestoju w pracy do minimum konieczne jest przygotowanie szczegółowego harmonogramu każdej przeprowadzki. Wyznacza on ramy czasowe, szczegółowy plan działań przewiezienia stanowisk pracy, mebli, sprzętu biurowego do nowej siedziby oraz określa zobowiązania każdej ze stron. Szczegóły znajdują się w sekcji - zarządzanie przeprowadzką.

Przeprowadzki mieszkań i domów

Jesteśmy w stanie zagwarantować wykonanie przeprowadzki w sposób bezstresowy, profesjonalny i szybki eliminując niedogodności i ewentualne problemy. Podstawę do sporządzenia oferty cenowej stanowi oszacowanie. Wybierając ArtMovers możecie mieć Państwo pewność, że wszystkie wskazane rzeczy zostaną profesjonalnie zapakowane, przetransportowane oraz dostarczone i rozpakowane w nowym mieszkaniu / domu zgodnie z Państwa instrukcjami.
Do naszych atutów zaliczamy wieloletnie doświadczenie w branży usług przeprowadzkowych. Posiadamy wykwalifikowany personel. Dysponujemy specjalistycznymi materiałami pakowymi. Działamy kompleksowo na terenie całej Polski.

Przeprowadzki międzynarodowe

Przeprowadzka to tylko część procesu całej relokacji. Nasza oferta zawiera wszelkiego typu usługi relokacyjne, aranżacje dokumentów legalizujących pobyt i pracę w Polsce oraz pozostałe usługi związane z przeprowadzką. Zajmujemy się min. organizacją kompleksowych przeprowadzek międzynarodowych na terenie Europy i poza jej granicami. Przesyłki pakowane są przez profesjonalne ekipy składające się z doświadczonych pracowników znających język angielski. Szeroki wybór materiałów pakowych jakim dysponujemy pozwala wystarczająco zabezpieczyć przesyłkę na czas przeprowadzki i dać gwarancję bezpieczeństwa. Dodatkowo istnieje możliwość wykupienia i aranżacji dedykowanego ubezpieczenia na czas przeprowadzki. Umów się z nami na bezpłatną wizytę w Twoim domu lub odeślij wypełniony formularz wyceny, a przedstawimy Ci kompleksową ofertę na Twoją przeprowadzkę.

Klienci W ostatnim czasie zaufali nam:

Ambasada Urugwaju
Braughman Media
British American Tobacco Polska Trading Sp. z o.o.
Bull Polska Sp. z o.o.
Canon Europa N.V.
Cartalia.com LTD
Citroen Polska Sp. z o.o.
DET NORSKE VERITAS POLAND Sp z o.o.
eCard SA
EDS – Poland Sp. z o.o.
EUROPOL
Fadesa Prokom Polska Sp. z o.o.
Frito Lay Sp. z o.o. PEPSICO INTERNATIONAL
FRONTEX
Fundacja na Rzecz Rozwoju Polskiego Rolninictwa
Glenmark Pharmaceuticals Sp. z o.o.
GOOGLE Poland Sp. z o.o.
Grey Worldwide Warszawa Sp. z o. o.
Grynhoff Woźny Maliński Kancelaria Prawna
Helical Poland Sp. z o.o.
Hewlett Packard Polska Sp. z o.o.
Hogan&Hartson Jamka Galos sp.k.
HRK Sp. zo.o.
INCENTIS Sp. z o.o.

Initiative Media Warszawa Sp. z o.o.
Jelfa SA
Mediatel SA
Muzeum Łazienki Królewskie Zespół Pałacowo-Ogrodowy
NATO C3 AGENCY
Nestle Waters Direct (Netherlands) / Nestle Waters (Bulgaria)
Pracownicy Rady I Komisji Europejskiej
ProLogis Poland Management Sp. z o.o.
RDOŚ-Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska
RGA International Reinsurance Company Limited Sp. z o.o.
Sąd Rejonowy dla Warszawy Mokotowa
SHL Polska Sp. z o.o.
Siwek Gaczyński Spółka Partnerska Kancelaria Prawnicza Radcowska-Adwokacka
Svenska Handelsbanken AB SA
Telewizja PULS Sp. z o.o.
Testardo Gram Sp. z o.o.
VeriFone Sp. z o.o.
WINUEL SA
WS Atkins - Polska Sp. z o.o.
Związek Banków Polskich

Wybrane referencje

Kontakt

ul. Renesansowa 41/9
01-905 Warszawa
NIP 716-113-82-04
REGON 140492931
tel./fax +48 (22) 663 62 71
+48 606 88 69 99
E-mail: kontakt@artmovers.pl

Oddziały

ArtMovers Warszawa
ArtMovers Kraków
ArtMovers Łódź
ArtMovers Poznań
ArtMovers Wrocław
ArtMovers Trójmiasto
ArtMovers Katowice