Jesteśmy w stanie zagwarantować wykonanie przeprowadzki w sposób bezstresowy, profesjonalny i szybki eliminując niedogodności i ewentualne problemy. Podstawę do sporządzenia oferty cenowej stanowi oszacowanie. Wybierając ArtMovers możecie mieć Państwo pewność, że wszystkie wskazane rzeczy zostaną profesjonalnie zapakowane, przetransportowane oraz dostarczone i rozpakowane w nowym mieszkaniu / domu zgodnie z Państwa instrukcjami.
Do naszych atutów zaliczamy wieloletnie doświadczenie w branży usług przeprowadzkowych. Posiadamy wykwalifikowany personel. Dysponujemy specjalistycznymi materiałami pakowymi. Działamy kompleksowo na terenie całej Polski i Europy.

Planowanie przeprowadzki

Podejmując się tego zadania należy rozpocząć od badania rynku w poszukiwaniu godnej zaufania firmy przeprowadzkowej. Pomocnym może być zasięgnięcie informacji i opinii wśród znajomych i skorzystanie z ich doświadczenia. Kolejnym krokiem jest umówienie się na bezpłatne oszacowanie kosztów usługi z przedstawicielem firmy przeprowadzkowej. Warto wybrać sprawdzoną firmę przeprowadzkowa, aby usługa została zrealizowana w sposób sprawny bez najmniejszego uszczerbku na powierzonym mieniu. Wystarczy skontaktować się nami, a ArtMovers pomoże w przygotowaniach oraz dokona profesjonalnie przeprowadzki nawet w krótkim terminie. Podczas spotkania należy upewnić się, że firma zatrudnia wykwalifikowaną kadrę, posiada odpowiednie materiały pakowe, aby właściwie zabezpieczyć wartościowe sprzęty i pozostałe mienie z Państwa domu oraz czy transport będzie wykonany odpowiednio do tego celu przystosowaną ciężarówką. Oszacowanie jest właściwym momentem, aby przedstawić swoje dokładne oczekiwania co do samej przeprowadzki i ewentualnych powiązanych usług dodatkowych (np.: składowanie mienia)
Po otrzymaniu oferty należy sprawdzić czy precyzyjnie opisany jest zakres usługi. Porównując oferty należy pamiętać, że oprócz wariantu kosztowego nie wolno zapominać o zapytaniu o referencje, z wykonanych przeprowadzek podobnych wielkością do Państwa przeprowadzki. Na tym etapie powinni już Państwo dokonać wyboru firmy przeprowadzkowej i zarezerwować termin z wyprzedzeniem. Kilka dni przed planowaną przeprowadzką mogą Państwo poprosić firmę przeprowadzkową o dostarczenie części kartonów, aby zapakować we własnym zakresie osobiste rzeczy. ArtMovers może zaoferować Państwu to co jest najważniejsze, profesjonalizm oraz szeroki wachlarz usług. Dokonując wyboru ArtMovers powierzają Państwo przeprowadzkę własnego mieszkania/domu zaufanej firmie.

Ubezpieczenie

W celu zapewnienia pełnej ochrony Państwa mienia podczas przeprowadzki firma ArtMovers oferuje ubezpieczenie w międzynarodowej firmie ubezpieczeniowej. Ubezpieczenie obejmuje swoim zakresem usługę od momentu pakowania poprzez transport, aż do momentu ukończenia usługi tj. dostawę i rozpakowanie mienia. Warunkiem przystąpienia do ubezpieczenia jest przekazanie do naszego biura przed rozpoczęciem przeprowadzki wypełnionego formularza ubezpieczeniowego. W sytuacji ewentualnej reklamacji służymy pomocą, aby proces likwidacji szkody został przeprowadzony jak najsprawniej w możliwie najkrótszym terminie.

Ponadto informujemy, że firma ArtMovers dysponuje standardowym ubezpieczeniem OC z tytułu prowadzonej działalności.

Pakowanie i materiały pakowe

Profesjonalne pakowanie jest kluczowym elementem każdej sprawnie zorganizowanej przeprowadzki. Dysponujemy pełną gamą specjalistycznych materiałów pakowych służących do zabezpieczenia przeprowadzanych rzeczy (mienia przesiedlenia oraz przedmiotów biurowych). Głównymi materiałami pakowymi są 5-warstwowe kartony tekturowe o różnych wymiarach, koce zabezpieczające, papier pakowy, folie ochronne oraz pojemniki plastikowe na tajne dokumenty oraz nośniki danych. Dodatkowo wykonujemy drewniane skrzynie ochronne, wykorzystywane w celu zabezpieczenia delikatnych rzeczy (antyki, lustra, obrazy).

ArtMovers posiada zgrany i wyspecjalizowany zespół, w skład którego wchodzą pracownicy mogący pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży. Nasi pracownicy dodatkowo przechodzą okresowe szkolenia mające na celu podnoszenie ich kwalifikacji co gwarantuje zachowanie najwyższych międzynarodowych standardów pakowania. Pakujemy mienie przesiedlenia / rzeczy biurowe zgodnie z wymogami transportu krajowego i międzynarodowego. Pakowanie i rozpakowanie wykonywane jest przez ten sam zespół pracowników.

Przeprowadzka dla Kowalskiego

Chcąc wyjść na przeciw klientowi postanowiliśmy stworzyć usługę „przeprowadzka dla Kowalskiego„. Usługa ta polega na tym, iż całe mienie pakowane i rozpakowywane jest przez samego klienta. Nasza firma jedynie dostarcza odpowiednią ilość materiałów pakowych (nowych bądź używanych) oraz organizuje odbiór spakowanego już mienia i dostarcza go do miejsca przeznaczenia (miejsca dostawy).

PRZEPROWADZKA DLA KOWALSKIEGO” krok po kroku:

 1. zgłoszenie chęci skorzystania z usługi „przeprowadzka dla Kowalskiego”
 2. dostarczenie przez ArtMovers materiałow pakowych
 3. odbiór przez ArtMovers zapakowanego przez klienta mienia
 4. transport
 5. dostawa (wniesienie rzeczy bez rozpakowania)

Usługi dodatkowe

 • usługi transportowe
 • utylizacja dokumentów / WEEE
 • aranżacja pozwoleń na wywóz dzieł sztuki / przedmiotów artystycznych oraz antyków
 • magazynowanie
 • transport pianin / sejfów
 • sprzedaż materiałów pakowych
 • przewóz samochodów
 • odprawy celne
 • drobne usługi: elektryczne / wieszanie obrazów / itd…
 • aranżacja dedykowanych ubezpieczeń podczas przeprowadzki / transportu
 • obsługa cudzoziemców

Magazynowanie

Posiadamy do dyspozycji własny magazyn. Magazyn jest ogrzewany oraz chroniony 24h na dobę. Istnieje możliwość złożenia mienia w naszym magazynie na określony czas jeśli z jakiś względów Państwa nowy dom nie jest gotowy lub jesteście Państwo w trakcie poszukiwań docelowego miejsca dostawy mienia. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług magazynowania.

 

dlaczego ArtMovers

Charakteryzuje nas wysoka kultura firmy

Oferujemy sprawną obsługę przeprowadzki od momentu przyjęcia zgłoszenia do momentu zakończenia usługi w wybranym przez Państwa terminie

Dysponujemy specjalistycznymi materiałami pakowymi

Jesteśmy elastyczni we współpracy

Zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowników

Zapewniamy bezpieczny transport

Posiadamy własny magazyn

Oferujemy bardzo szeroki wachlarz usług i jesteśmy w stanie wykonać nawet bardzo nietypowe zlecenie

Oferujemy ubezpieczenie przez cały czas trwania przeprowadzki obejmujące wszelkie ryzyka

Atrakcyjne warunki cenowe

Zapraszamy do umówienia się z naszym przedstawicielem na oszacowanie.